Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/hb00604/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/) is not within the allowed path(s): (/home/koucingas/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/koucingas/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/modules/file.php on line 376
“Kelionė į savo ateitį” – Vasaros Koučingo Stovykla

“Kelionė į savo ateitį”

Saviugdos ir sveikatingumo akademija, MB, skelbia:

Pakeisk savo gyvenimą – pasinaudok koučingo galia ir rask kelią į savo sėkmingą ateitį.

Nori susikurti savo ateities viziją ir įgauti daugiau pasitikėjimo savimi? Gali tai padaryti kartu su mumis. Jau šeštą vasarą iš eilės kviečiame kartu keliauti į savo ateitį:
Atvykite į vaikų vasaros koučingo stovyklą „Kelionė į savo ateitį“ 2016

Stovykla įsikūrusi Palangoje, Gedimino g. 5, puikiame pušyne šalia jūros.
Pamainos: 2016 m. liepos 4 – 10 dienomis.
Stovykla skirta 14 – 18 metų jaunimui, norinčiam gerai praleisti laiką ir daugiau sužinoti apie save ir savo galimybes.

Naujienos: stovykla persikelia iš Šventosios į Palangą – bendradarbiausime su Ateities profesijų centru, Šv. Ignaco Lojolos kolegija ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru. Naudosime naujus neuromokslų žiniomis pagrįstus koučingo metodus ir bendradarbiaujančios lyderystės mokymus.

Stovyklos tikslas – padėti kiekvienam atrasti tikrąjį save, apsispręsti, įgauti drąsos, išmokti kitaip mąstyti, atrasti pasaulį kitokiu. Čia galima daug sužinoti ir išmokti kuriant savo ateitį, džiugiai gyvenant ir … veikiant tik tai, kas patinka. O išvykstant rankose atsidurs slaptas planas, kaip savo svajonę paversti savo realybe.

Kaip tai vyks? Septynias dienas praleisi jausdamas, kad augi, drąsėji, atsiskleidi, o visi kiti nori su tavim draugauti! Septynios dienos – septyni žingsniai savo sėkmės ir svajonių link. Kodėl tikrai pavyks? Todėl, kad tavo sąjungininku ir palaikytoju bus asmeninis koučeris (saviugdos specialistas). Ir todėl, kad naudosime naujausius grupės koučingo metodus, šiemet parsivežtus iš “Brain Based Coaching 20” mokymų Helsinkyje bei Pasaulinio neurolyderystės instituto. Koučingo specialistas lydės tave viso proceso metu, kaip tai vyksta bankininkams, politikams ar verslininkams. Ir bus dar smagiau nei jiems, nes visą laiką džiugiai leisi laiką su meno vadove ir dar trimis jaunais linksmais ir draugiškais vadovais. Nustebsi sužinojęs, kiek daug gali.

Susidomėjai? Sužinok, kas dar vyks stovyklavimo metu:

Koučingo procesas su sertifikuotu koučingo (saviugdos) specialistu;

Stovyklavimas su charizmatiškais stovyklos vadovais;

Vakaronės, dainavimo, meditatyvinio šokio, meno terapijos, oratorinio meno, jogos užsiėmimai;

Septynios dienos prie jūros;

Vakarojimai vasaros lauko kino teatre;

Žaidimai, diskusijos, diskotekos savame stovyklos klube;

Pėsčiųjų žygis, laužai, sportai ir netgi „nieko nedarymo būrelis“;

Laikas su įdomiais kviestiniais svečiais;

Kūrybiškumo, savarankiškumo, taikių santykių ugdymas ir dar daug kitko.

Taigi, neabejok – dalyvauti tau tikrai verta, nes grįši iš stovyklos visai kitoks: žinantis, ko nori, ką gali ir kaip tai pasiekti. Būsi drąsesnis, atviresnis, savimi pasitikintis, labiau mylėsi save, labiau girdėsi kitus. Ir tai greitai pajus tavo draugai, tėvai ir net mokytojai.

Turi dar laiko? Nori sužinoti smulkiau? O ką, jeigu duotum paskaityti ir tėvams štai ką:

Naudinga informacija: stovykla vyks tik vieną kartą. Pamainoje bus ne daugiau 24 žmonių. Pirmenybė – dalyvavusiems ankstesnėse mūsų stovyklose. Gyvensime stovyklai skirtuose kambariuose ir nameliuose po 3 – 4. Maitinsimės 3 k. per dieną. Atvykti teks patiems, atvykimo dieną – sutikimo vakarienė, susipažinimas, įsikūrimas jau paruoštuose kambariuose. Stovyklos kaina – 300 Eur. Į kainą įeina kasdienės įdomaus ir motyvuojančio koučingo sesijos, ugdomieji užsiėmimai su meno terapijos, oratorinio meno, meditatyvinio šokio ir aikido specialistais, maitinimas ir programa, kurioje bus daug įdomių renginių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *