Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/hb00604/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/) is not within the allowed path(s): (/home/koucingas/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/koucingas/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/modules/file.php on line 422
Vasaros stovykla “Kelionė į savo ateitį” 2018 – Vasaros stovykla "Kelionė į savo ateitį"

Vasaros stovykla “Kelionė į savo ateitį” 2018

Vasaros koučingo stovykla „Kelionė į savo ateitį“ vėl čia! 2018 birželio 23 – 28 d. mes ir mūsų jaunieji vadovai jūsų paslaugoms Šventojoje, Jūros g. 30.
Jeigu esate nuo 5 iki 12 klasės, sveikiname ir džiaugiamės – mes pasiruošę būti gidais jūsų kelionėje į jūsų ateitį! Pirmiausia sužinosite labai daug naujo apie save. Pavyzdžiui, kas ir kaip dedasi jūsų smegenyse ir kaip galite išmokti tai valdyti patys. Po to padėsime jums susidėlioti norimos jūsų ateities paveikslą – tikslus. Tada imsimės motyvacijos – kartu atrasime, kas jus motyvuoja labiausiai arba galėtų motyvuoti, jeigu tik nutarsite dalyvauti. Ir dar – stovykloje atrasite tokias savo vidines galimybes, kurių net neįsivaizdavote, kad turite. Taigi, linksmai ir įdomiai praleidę septynias dienas išvyksite turėdami labai konkretų rezultatą – savo ateities „žemėlapį“! Daugiau info rasite skyreliuose “Apie stovyklą” ir “Mūsų facebook”. Registruokis! Vietų skaičius ribotas. Stovyklos data – birželio 23 – 29 d. Stovyklos kaina – 320 eur. Gyvensime triviečiuose – keturviečiuose kambariuose poilsio namuose “Auksinės kopos”, Jūros g. 30, Šventoji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *