Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/hb00604/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/) is not within the allowed path(s): (/home/koucingas/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/koucingas/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/modules/file.php on line 376
“Kelionė į savo ateitį” 2017 – Vasaros Koučingo Stovykla

“Kelionė į savo ateitį” 2017

Susitikime jau septintojoje vasaros koučingo stovykloje 2017!

Vėl artėja puiki proga gerai praleisti laiką, susitikti draugus ir susidėlioti savo norus. Jeigu jums rūpi geriau pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo, išmokti lengvai bendrauti, suprasti ko norite iš savo ateities – prisijunkite prie mūsų šią vasarą.

Norime kurti geresnį rytojų. Jūs būsite tie, kurie viską pakeisite. Pradėkime jau dabar – kviečiame į stovyklą „Kelionė į savo ateitį“. Septynias dienas ieškosime trumpesnio ir greitesnio kelio į ten, kur norite būti.

Pamaina tik viena. Dalyvių skaičius – iki 40 žmonių.

Stovyklos data: nuo 2017-06-24 16 val. iki 2017-06-30 12 val.

Kaip visuomet, turime naujienų. Dėmesio! Šįkart stovykla vyks kitoje, tačiau ne mažiau įdomioje ir smagioje vietoje – Roko sodyboje. Didžiulė teritorija šalia miško ir tvenkinio, tinklinio, krepšinio, futbolo ir net lauko teniso aikštelės „konkuruos“ su koučingo užsiėmimais ir visa stovyklos programa, skirta protui, kūnui ir dvasiai O kur dar puikios terasos, vidaus baseinas, pirtis, biliardas ir vasaros kino teatras

Šešios nakvynės puikiuose dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose su visais patogumais kiekviename.

Padėsime siekti dermės tarp proto, kūno ir dvasios, tarp veiklos ir poilsio. Atsakymai į klausimus kas ir koks aš esu? Ko aš noriu? Kodėl noriu būtent to? Kaip man tai pasiekti?

Visa tai pasiekti padės:

1. Kounčingas – įdomus būdas rasti savo kelią.

2. Kasdieniniai susitikimai su kviestiniais lektoriais.

3. Oratorinis menas.

4. Ateities planų projektavimas

5. Meno terapija.

6. Žaidimai, sportas, vasaros kino teatras.

Stovyklos kaina: 330 Eur

Registracija: rašyti: saviugdosakademija@gmail.com

skambinti: +370 645 99456; +370 698 89879

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *