Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/hb00604/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/) is not within the allowed path(s): (/home/koucingas/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/koucingas/domains/vaikukoucingostovykla.lt/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/modules/file.php on line 422
APIE MUS – Vasaros stovykla "Kelionė į savo ateitį"

APIE MUS

Kęstutis Skauminas

LSMU Medicinos akademijos docentas, probleminio mokymo specialistas – tutorius, Neuromokslų instituto Neuroonkologijos ir genetikos laboratorijos vadovas, gydytojas neurochirurgas. Studijavau koučingą Baltijos koučingo centre (Vilnius) ir Neurolyderystės institute (Helsinkis). Dėstau lyderystę ir koučingą LSMU Šeimos medicinos rezidentūros programoje (pasirenkamsis ciklas “Lyderystė sveikatos priežiūroje”). Viena mano veiklų – vasaros koučingo stovykla “Kelionė į savo ateitį”. Man svarbu padėti jauniems žmonėms rasti tiesesnį kelią į norimą ateitį, apsispręsti, geriau suprasti patiems save. Tai mano būdas prisidėti prie geresnės visų mūsų ateities. Susitikime „ateityje“! Taikyti koučingą man reiškia būti sąjungininku žmogui jo kelyje į pozityvų tikslą – menas, kuris mane žavi. Menas, paverčiantis tavo svajones tavo realybe…

 

.

Loreta Aleksandra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esu verslininkė, Saviugdos ir sveikatingumo akademijos vykdančioji direktorė. Turiu psichologės – psichoterapeutės išsilavinimą. Padėsiu mūsų suburtai vadovų komandai geriau girdėti ir suprasti vaikus, kad atostogaujantys vaikai pajustų esamos akimirkos grožį, praeities suvokimo būtinumą ir ateities galimybių sukeliamą polėkį.

 

 

 

 

 

Stovyklos vadovai:

Skaidra

 

Skaidra Jančaitė
1987 – 2001 dainininkė dirbo Lietuvos muzikos akademijoje, nuo 1998 – Kauno J.Naujalio menų gimnazijoje.
Skaidra intensyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje – dalyvauja avangardinės ir eksperimentinės muzikos renginiuose, klasikinės ir šiuolaikinės muzikos koncertuose, festivaliuose. Solistė dainuoja su Lietuvos kamerinės muzikos kolektyvais. Dainininkės repertuare – Renesanso, baroko, klasikinės, romantinės ir šiuolaikinės muzikos opusai, sakralinė muzika, dainos, rusų romansai ir lietuvių liaudies muzika.

Populiarūs tapo nuo 1992 dainininkės pradėti rengti „Adventinės nuotaikos“, „Žaidžiame garsais“ susikaupimo koncertai Lietuvos moksleiviams, paskaita ”Kaip atsiranda kūrybinis garsas”, meditacinės – paskaitos ”Už ir virš pojūčio”, ”Mano vidinis klounas”, ”Emocijų skalė”, monomeditatyvinis spektaklis ”Galios centras”, su Vilniaus Sietuvos vidurinės mokyklos moksleiviais 2008-2011 m. organizuota kūrybinė stovykla KVE Modžiūnuose ir kt.

Skaidra ieško naujų bendravimo su klausytoju formų ir galimybių, atrasdama savitą išraiškos stilių: kuriamų muzikinių-edukacinių programėlių vaikams ir jaunimui metu betarpiškai bendrauja su jais, nuteikia atsivėrimui bei saviraiškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *